VD Keller Sverige och Norge

Robert Thurner

Managing Director Sverige/Norge

+46 (0) 730 636 139
robert.thurner@keller.com

Frederice Bernhardt

Frederice Bernhardt

Assistent Managing Director & HR-manager

+46 (0) 730 350 238
frederice.bernhardt@keller.com

BH

Bengt Hansson

Regional Manager Sverige

+46 (0) 730 523 530
bengt.hansson@keller.com

 

Arbetsområdeschef Stockholm

Fredrik Brauer

Områdeschef Stockholm

+46 (0) 730 697 325
fredrik.brauer@keller.com

Johan Gyllgård

Johan Gyllgård

Projektering och kalkylchef

+46 (0) 730 959 746
johan.gyllgard@keller.com

Elisabeth Hansson

Elisabeth Hansson

Ekonomichef

+46 (0) 730 636 158
elisabeth.hansson@keller.com

NO

Nicklas Olsson

Verkstadschef

+46 (0) 736 628702
nicklas.olsson@keller.com

Sami Raja

Sami Ullah Raja

Senior Projektledare and kontorschef Göteborg

+46 (0) 730 959 741
sami.raja@keller.com

Tünde Lorinczi

Tünde Lorinczi

Produktionslinjechef

+46 (0) 730 697 324
tunde.lorinczi@keller.com